Kategorie
prawo, adwokat, bielsko, blog, cywilne, handlowe, medyczne.

Nabici we franki!

Kurs franka szwajcarskiego osiąga w ostatnich dniach najwyższe wartości – co budzi panikę wśród kredytobiorców. Coraz częściej na FB wyskakują mi jak grzyby po deszczu oferty „biur prawnych” lub „Kancelarii” niewiadomego pochodzenia.

Niejednokrotna analiza ich osiągnięć budzi wręcz we mnie zdziwienie gdy widzę, że szczycą się wygranymi wyrokami, które nie należą do nich. Proces o ustalenie nieważności umowy kredytowej w CHF to proces należący do jednych z tych trudniejszych.

Kancelarię obecnie wygrywające procesy, prowadziły postępowania przez okres mniej więcej dwóch lat. Nie dajcie się oszukać, bezpłatną analizą kredytu, czy prowadzeniem sprawy za 1 zł. Nikt nie pracuje za darmo!

W pewnym momencie po zakończonym procesie prowadzonym przez „kancelarię prawną” może się okazać, że nic nie zyskaliście a wręcz przeciwnie straciliście.

Zawsze przed wyborem Kancelarii sięgnijcie szerszej opinii na temat umowy. Proszę mi wierzyć, że za wstępną analizę umowy większość bardzo dobrych Kancelarii nie pobiera wynagrodzenia.

Masz wątpliwości napisz, ja również sprawdzę Twoją umowę 🙂.Nie daj się oszukać. Dobrze wykonana praca kosztuje.

Autor: Mecenaska

Adw. Danuta Knapik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Katowicach na kierunku Prawo, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Bielsku Białej oraz uczęszcza na studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim o tematyce „Prawo w ochronie zdrowia”. Specjalistka z zakresu prawa cywilnego, prawa w ochronie zdrowia oraz prawa autorskiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s