Unieważnij kredyt we frankach

Pamiętam jak na początku 2019 roku niewiele Kancelarii podejmowało się spraw unieważnienia umów kredytów hipotecznych zawartych we frankach szwajcarskich, ja w sumie pierwszą sprawę przyjęłam dla członka rodziny – co sprawiło, że wygranie zleconej sprawy stanowiło dla mnie priorytet.

Początkowe wdrażanie się w tematykę było niesamowicie skomplikowane, jednak aktualnie prowadząc wiele takich spraw jednocześnie oraz dysponując już wygranymi osobiście wyrokami (m.in SO Gliwice wyrok z dnia 17 listopada 2021 roku w sprawie prowadzonej pod sygn. akt I C 381/20 przeciwko Bankowi Millenium S.A. ) mogę jedynie napisać, że sprawy te są niesamowicie ciekawe, oraz wspierając Was w sporach z bankami wierzę, że trzymam właściwą stronę.

Konsument zawierając około 15 lat temu umowę o kredyt hipoteczny , nie tylko był okłamywany przez Banki, że nie posiada zdolności na hipotekę w PLN aby pod przykrywką chęci pomocy „sprzedać” mu najniebezpieczniejszy produkt jakim była hipoteka w CHF.

Niedookreślone postanowienia umowy, brak możliwości wprowadzenia zmian w umowie przez konsumenta sprawiło, że ponad 1 milion osób została wprowadzona w błąd co treści do zawieranej umowy.

Dlatego jeśli tylko wciąż się zastanawiasz, czy Twoja umowa nadaje się do unieważnienia skontaktuj się z Kancelarią, przeanalizuję jej treść i rzetelnie ocenię Twoje szanse i możliwości w procesie.

Skontaktuj się ze mną https://mecenaska.wordpress.com/kontakt/

Danuta Knapik

Zapraszam do współpracy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s